Proč Ilcsi?

 

Důvěra a spokojenost našich zákazníků jsou kritéria, která určují pracovní normy ILCSI. ILCSI - organická, ručně vyráběná kosmetika je k dispozici v desítkách zemí po celém světě, a po více jak 50 let splňuje nejvyšší standardy na trhu. Naší hlavní zásadou je spokojenost zákazníků. Zavázali jsme se ke zlepšení kvality života. Kromě péče o pleť, nabízíme tipy na změnu ve způsobu života, zásady správné výživy, správná péče o ústní hygienu a zuby. Jsme k dispozici všem, kteří jsou unavení rychlým a stresujícím tempem života a kteří si chtějí najít čas pro chvíle relaxace a luxusu.
Pro ty, kteří nás ještě neznají, chceme podpořit naši důvěryhodnost našimi certifikáty, které potvrzují naše schopnosti(nejenom maďarskými, ale i mezinárodně uznanými).

Abychom získali produkty té nejvyšší kvality, je většina našich surovin  pěstovaná na naší vlastní plantáži s kontrolou BIOKOTROLL  HUNGARIA  a příprava našich produktů se řídí směrnicemi uznávanými na celém světě BDIH.
V posledních letech byla značka ILCSI oficiálně vybrána za člena mezinárodní SUPERBRANDS a získala také certifikát ISO 9001:2001.


V naší nabídce je celá řada odborných lázeňských  a profesionálních kosmetických produktů - osvěžující a omlazující organické masky, plné aktivních ingrediencí - jako jsou třešně, jeřabiny či plátky růží, na vitamíny bohaté pěnové krémy a balzámy, které řeší různé problémy, jako je předčasné stárnutí pleti, poškození od slunce, akné, ztráta jasu a vitality.

Celé složení přípravků Ilcsi je 100% přírodní a neobsahuje žádná umělá barviva a vůně.

 Naše produkty mají velmi vysoký obsah aktivních ingrediencí a nebyly testované na zvířatech.  Díky 50 – ti leté zkušenosti s touto ekologickou péčí o pleť se Ilcsi oprávněně stala dobře známou značkou profesionální kosmetiky v Maďarsku a v mnoha dalších zemích světa.
Ilcsi v Maďarsku  www.ilcsi.com
VIDEO O VÝROBĚ KRÉMŮ ILCSI - http://www.youtube.com/watch?v=dVNXpxVCd34

Historie společnosti :

 • 1958: Díky nedostatku kosmetických přípravků v padesátých letech začala teta Ilcsi- paní Ilona Molnárová  sama krémy vyrábět. Během dlouhých těžkých let na začátku jí pomáhala láska k přírodě a znalost čtyř cizích jazyků, stejně jako četba cizí odborné literatury, zůčastnila se mnoha mezinárodních konferencí , kurzů, a odborných zasedání v Maďarsku i zahraničí.Její kosmetické přípravky, vyrobené z různých bylin byli přivedené k životu krok za krokem, a pro své účinky byly stále více a více vyhledávány.To přispělo k rozvoji naší profese, stejně jako k radosti našich klientů.
 • 1984: Díky právním a ekonomickým změnám v zemi, nastal čas na založení společnosti Ilcsi Beautifying Herbs Ltd., založila ji teta Ilcsi se svým synem Ferencem Molnárem. Dokonce i dnes pracují společně a podařilo se jim rozšířit výrobu z 28 produktů na současných 140.Teta Ilcsi i v současné době je jí 84 let nezanedbává profesní vzdělání a dokonce i v těchto letech navštěvuje výuku v kurzech Ilcsi.
 • 1988: V důsledku všestranné zkušenosti tety Ilcsi bylo vytvořeno první elektrokosmetické zařízení  Mini Face Lifting
 • 1994: se konalo první profesionální školení Ilcsi
 • 1996: první objednávka ze zahraničí
 • 1999: 20. Srpna teta Ilcsi získala ocenění za zásluhy - Malý kříž  Maďarské republiky za její činnost v bylinné kosmetice a za její práci v jejím soukromém podniku, který je velmi efektivní a přinesl radost mnoha lidem.
 • 2003: pořízení nového přístroje- počítačem řízené  emulgátorové zařízení
 • 2004: zahájení vlastních ekologických plantáží
 • 2005: zavedení MSZ EN ISO 9001:2001 systém řízení jakosti(pro výrobu a vývoj produktu)
 • 2008: naše plantáže Ilcsi jsou pod kontrolou Biocontroll Hungária a získaly její certifikát
 • 2009: V současné době je společnost Ilcsi uznávána ve více než 30 zemích světa . Její výrobky jsou dobře identifikovatelné, obsahují vysokou koncentraci aktivních složek, velké množství bylin a díky svým maďarským charakteristikám jsou specialitou po celém světě.